خرید و فروش انواع کیف وکفش

استفاده از انواع لوازم آرایشی و بهداشتی لاک جلا دادن ناخن

امروز ، در جهان ، استفاده از انواع رنگ مو و لوازم آرایشی و بهداشتی لاک جلا دادن ناخن به طور گسترده ای بین زنان و حتی بانوان جوان است. اکثر مصرف کنندگان این دستگاه ها و محصولات فقط به زیبایی شناسی نگاه می کنند و به احتمال آسیب رساندن به سلامت توجه نمی کنند. با ما به اثرات و مضرات این محصولات می آیند.

 

رنگ مو: کار یک آرایشگر می تواند یکی از خطرناک ترین حرفه ها باشد. محققان سازمان بهداشت جهانی اسلامی اعتقاد به این که مصرف مداوم مواد رنگ و مواد شیمیایی می تواند باعث سرطان و دیگر مشکلات سلامتی مانند آسم یا آلرژی و بیماری های پوستی می شود. ذرات مواد شیمیایی پراکنده در سالن زیبایی هوا ممکن است باعث تهوع و میگرن. این سناریوها پس از قرار گرفتن در معرض طولانی مدت این مواد احساس می شود.

 
ما تخفیف برای دوستان روجا! خرید در حال حاضر و یک کیسه هدیه رایگان!

سفارش ناهار فوق العاده و خوشمزه امروز! خرید آن را به سرعت. خيلي ديره ، تموم شد.


رنگ ها نیز مردم را تحریک می کنند زیرا ترکیبات شیمیایی افراد را تغییر می دهد و همان مو را ضعیف تر می کند. نکته بسیار مهم این است که پوست سر باید به طور کامل پس از پوشش مو مرطوب شود. بهترین کار این است برای اشاره به آرایشگاه برای رنگرزی چرا که او به خوبی می داند که چه نوع رنگ مناسب نوع مو.

 

ناخن لهستانی: ناخن لاک حاوی بسیاری از عوامل شیمیایی خطرناک برای سلامتی است. این مواد ممکن است باعث آسم و مشکلات پوستی و سرطان پستان. یکی از اجزای اصلی Derak به عنوان نرخ غدد درون ریز شناخته شده است. ترکیبات دیگر در لاک نیز اثرات جدی بهداشتی دارند. بهتر است هنگام انتخاب یک لاک الکل با پایه آب خریداری کنید ، زیرا حاوی مواد خطرناک ذکر شده نیست.
 آرایش و لوازم آرایشی

 

لوازم آرایشی و بهداشتی: کرم, چشم و لب مداد, سایه چشم و... محصولات مختلف لوازم آرایشی و بهداشتی در بازار دیده می شود. معمولا آنها خطرات جدی بهداشتی ندارند، اما باید در ترکیبات دو ماده ، الکل و پارابن ها (پاراهیدروکسی بنزوات اسید استرها) مورد توجه قرار گیرند. پارابنها به عنوان مواد سرطان زا و آلرژن شناخته شده است. تجمع این مواد در بافت پستان می تواند باعث سرطان پستان شود. آنها به راحتی جذب می شوند و اثر مستقیم ندارند. در مورد الکل نیز باید گفت که آن را مختل پوست و باعث می شود آن را به احتمال زیاد بیش از همیشه. اگر می خواهید از مواد بهداشتی استفاده کنید ، قبل از انتخاب ، مطمئن شوید که جزوه محصول را به دقت در نظر بگیرید.
پیشنهاد ویژه
افزایش قد بهترین راه برای افزایش طول, افزایش جراحی qd8santi چقدر افزایش قد در 4mahtikbanhtl و مقصد بلیط supplieronline رزرو kanafzabsh ارتفاع, کار در ارتفاع, افزایش hashotah کوتاه باعث از دست دادن اعتماد به نفس breatht شروع شد ؟ 
 

رنگ های طبیعی جایگزین مواد شیمیایی: در حال حاضر رنگ های موقت جایگزین رنگ های قدیمی زیرا آنها عوامل کمتر تحریک کننده. این رنگ ها ساختار مو را تغییر نمی دهند و همچنین نیاز به تغییر رنگ مو وجود دارد. با این حال ، باید به طور منظم برای حفظ وضعیت دائمی استفاده شود ، از سوی دیگر ، موهای سفید را نمی پوشاند. در هر صورت ، برخی از اجزای رنگ مانند آمونیاک باید در نظر گرفته شود.

بسیاری از مواد طبیعی را می توان جایگزین خوبی برای مواد شیمیایی دانست ، که معروف ترین آنها حنا است. البته ، به دلیل یک رنگ زیبا دیده نمی شود پس از استفاده بسیار ناخوشایند است. موضوع قابل توجه دیگر این است که پس از رنگرزی مو با حنا در هیچ موردی باید رنگ های شیمیایی استفاده می شود به عنوان آن را می سوزاند مو. قبل از استفاده از هر یک از رنگ های طبیعی ، مشاوره با یک متخصص. همچنین در نظر داشته باشید که رنگرزی مو برای زنان باردار ممنوع است.
 

اگر قصد دارید موهای خود را در خانه رنگ کنید ، ابتدا سعی کنید از واکنش های احتمالی پوست مطلع شوید. برای انجام این کار ، بخش کوچکی از پوست سطح داخلی آرنج را به خوبی تمیز کنید. سپس مقدار کمی آب بر روی پوست قرار داده و اجازه دهید آن را خشک. اگر بعد از 24 ساعت شما نمی احساس خارش و سوزش و هیچ اثری از قرمزی به نظر می رسد شما می توانید مطمئن باشید که احتمال آلرژی کم خواهد شد.

[ بازدید : 8 ]

[ دوشنبه 14 تير 1400 ] 11:48 ] [ ismaeil sahab ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]