خرید و فروش انواع کیف وکفش

ماسکهای بهاری مناسب مو

بهار فصل طراوت و طراوت است و هر چیزی در طبیعت طول می کشد در یک زندگی جدید. بنابراین این فصل بهترین زمان برای جوان سازی و مرطوب کردن موهای شماست. برای این منظور ، در این مقاله ، مجموعه ای از ماسک مو الانزا های کاملا طبیعی و خانگی است که در ایجاد طراوت و قدرت درخشان موهای شما بسیار موثر است.


 https://nymag.com/strategist/article/best-hair-masks.html


ماسک موز ، مناسب برای تغذیه مو


مواد لازم برای تهیه این ماسک شامل یک عدد موز زرده تخم مرغ 5 قاشق غذاخوری روغن زیتون کاملا طبیعی است. ابتدا موز را بریزید یا مخلوط کنید و سپس آن را از یک صافی بریزید تا کاملا صاف و صاف شود. سپس زرده تخم مرغ ، روغن زیتون را اضافه کنید و مواد تشکیل دهنده را به خوبی مخلوط کنید. اگر متوجه شدید که ماسک آماده اندازه تمام موهای شما نیست ، می توانید مواد تشکیل دهنده را دو برابر یا دو برابر کنید. سپس ماسک را به موهای خود از ریشه برای پایان دادن به پوشش با کلاه حمام برای 20 دقیقه یا برای نتیجه مطلوب تر برای 30 تا 40 دقیقه اعمال می شود. در نهایت ، موهای خود را کاملا با آب گرم و شامپو مرطوب کننده بشویید.


 


ماسک دارای ویتامین مناسب ، درخشش و سفت کننده مو است 


مواد لازم برای تهیه این ماسک عبارتند از: کپسول ژل ویتامین A ، کپسول پیچیده ویتامین b ، قاشق غذاخوری 2 از اصل روغن زیتون و زرده تخم مرغ. اول ، تخلیه کپسول حاوی ژل ویتامین A و B در یک کاسه ، آن را به روغن زیتون و زرده تخم مرغ. سپس ، مواد تشکیل دهنده را به طور کامل مخلوط کنید و ماسک حاصل را به موهای خود اعمال کنید. پس از آن ، موهای خود را با کلاه حمام بپوشانید و برای دو ساعت ترک کنید. سپس سر خود را با شامپو و تهویه مطبوع بشویید. پس از مصرف این ماسک چندین بار ، می توانید ببینید که موهای شما درخشش دارند و قوی تر می شوند.


 

خانمها پوشیدن کیفیت و بهترین قیمت منابع تخفیف! منظور از روز.


ارزان ترین تلفن همراه با بهترین کیفیت


ماسک گوجه فرنگی برای مقابله با ریزش مو 


اول پوست گوجه فرنگی بزرگ کال را. سپس آب یا رنده گوجه فرنگی. پس از آن ، دو قاشق غذاخوری آب گوجه فرنگی را با دو قاشق غذاخوری آب آلوئه ورا علاوه بر دو قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید. پس از آن ، ماده حاصل از ریشه تا انتهای موی سر را مالش دهید و با کلاه حمام بپوشانید. پس از دو ساعت ، موهای خود را کاملا با آب گرم ، شامپو و تهویه مطبوع بشویید. در عین حال ، فراموش نکنید که نباید از این ماسک بیش از 2 بار در هفته استفاده کنید.


 


ماسک مرطوب کننده خانگی برای موهای آسیب دیده 


کانال بهار این بسیار مفید برای موهای خشک و آسیب دیده است. برای آماده سازی آن مورد نیاز ، 1 تخم مرغ ، 1 قاشق غذاخوری سرکه سیب و 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون در طبیعی است. اول ، شکستن تخم مرغ در سرکه سیب و سپس اضافه کردن روغن زیتون. پس از مخلوط کردن مواد تشکیل دهنده ، ماسک آماده شده را به مو و پوست سر خود اعمال کنید. سپس ، با یک شانه ، موهای خود را به صورت مورب شانه کنید تا مواد به طور کامل جذب شوند. پس از 15 دقیقه ، سر خود را با شامپو و تهویه مطبوع بشویید. این فرایند را می توان 3 بار در هفته تکرار کرد.


 

 آرایش و لوازم آرایشی


ماسک تیره گزنه بهار 


اگر موهای بلوند یا موهای روشن دارید ، می توانید از این ماسک برای تیره کردن رنگ استفاده کنید. برای این کار ، شما نیاز به 2 قاشق غذاخوری گزنه دم ، 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون طبیعی و تخم مرغ. اول ، شکستن تخم مرغ و اضافه کردن روغن زیتون دم و گزنه. مواد تشکیل دهنده را به خوبی مخلوط کنید تا ماسک به دست آید. سپس روی موهای خود قرار دهید و آن را با حمام کلاه بپوشانید. پس از 30 دقیقه ، موهای خود را به طور معمول بشویید. به جای این ماسک ، البته ، شما می توانید تنها تونیک گزنه استفاده کنید. نیم لیوان گزنه خشک (معادل 2 قاشق غذاخوری گزنه تازه گیاهی) را در یک قابلمه آب جوش بریزید و اجازه دهید سرد شود. سپس ، پس از شامپو و مرطوب کننده ، موهای خود را با تونیک های سرد شستشو دهید.


 

پیشنهاد ویژه

شامپو و لوسیون بدن و پودر بچه و خود را به دوش فیروزه با ارسال نرخ خرید عسل, عسل را به خود جلب کرد ویژگی های شگفت انگیز این, عسل, آرایش و زیبایی, لوازم قوسی ابرو ابدیت دارای رنگ های مختلف


ماسک عسل برای موهای روشن 


با استفاده از این ماسک می توانید موهای خود را روشن تر از قبل ایجاد کنید. به خصوص اگر موهای روشن یا بور داشته باشید ، این ماسک می تواند به آنها طراوت و درخشش بیشتری بدهد. بنابراین ، قاشق غذاخوری 2 عسل را با آب لیمو تازه مخلوط کنید. به طوری که عسل به طور کامل حل می شود. سپس ماسک را روی مو ، با شانه ، موهای خود را به طور کامل مورب شانه کنید. پس از 10 تا 15 دقیقه ، آن را با شامپو و تهویه مطبوع بشویید.


 


ماسک چرب برای درمان 


نرم تنان را می توان با یک ماسک ساخته شده از آووکادو یا روغن نارگیل ، و همچنین عسل ساخته شده است. در همین حال ، این ماسک می تواند موهای شما را درخشش دهد و آن را الاستیک نگه دارد. برای تهیه این ماسک ، و غیره. ۲ قاشق غذاخوری روغن آووکادو یا روغن نارگیل عسل و یک قاشق چای خوری عسل و همچنین قاشق چایخوری قاشق چایخوری سرکه سیب مخلوط به خوبی و به طور مساوی به موهای خود را. سپس ، پس از 30 دقیقه ، آن را با شامپو و تهویه مطبوع بشویید. در عین حال ، اگر موهای شما بلند باشد ، می توانید مواد تشکیل دهنده ماسک را دو برابر یا سه برابر کنید.


 


سریع و راحت ترین ماسک مو بهار 


این ماسک خانگی به سرعت و به آسانی آماده می شود. برای انجام این کار ابتدا زرده تخم مرغ 1 را با قاشق غذاخوری 3 مخلوط کنید و ماسک را از ریشه تا انتها اعمال کنید. پس از 20 تا 30 دقیقه سر خود را کاملا با شامپو و لوسیون بشویید. در عین حال ، مقدار این ماسک برای موهای کوتاه مناسب است ، بنابراین برای مدت طولانی ، و آن را 2 بار.

[ بازدید : 15 ]

[ دوشنبه 21 تير 1400 ] 10:50 ] [ ismaeil sahab ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]