خرید و فروش انواع کیف وکفش

خرید اینترنتی لوازم آرایشی

آریان chemia یک شرکت از سال 1381 فعالیت خود را با واردات لوازم آرایشی آغاز شد و به زودی پس از تولید و بسته بندی این محصولات نیز در داخل کشور و در یکی از پیشرفته ترین شرکت های تولیدی-تحقیقاتی شروع خاورمیانه است.


 
این شرکت دارای تولید و توزیع طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت بالا ، در چهار گروه ، سازمان ها و غیره می باشد. شامل محصولات ، لوازم آرایشی ، عطر و غیره محصولات مراقبت از پوست و محصولات مراقبت از مو در حال حاضر صادرات تمام این محصولات نیز به کشورهای شرق میانه و آسیای مرکزی آغاز شده بود.
 
به تازگی ، یک نام تجاری جدید از لوازم آرایشی شرکت آرین کیمیا فناوری ، به نام "کالیستا" شده است به بازار حمل می شود. با توجه به سازندگان این نام تجاری.، محصولاتی که به دنبال جستجوی بازار به طور گسترده ای هستند و وضعیت پرفروش ها و غیره را در نظر می گیرند. محبوب ترین رنگ تاریخ مدرن موجود در بازار ، طراحی و تولید شده است.
 

 
در زیر ، شما در مورد گفتگوی نام تجاری Callista با معاون بازاریابی ariane chemia tech خوانده خواهید شد.
 
چه اتفاقی افتاد وقتی که تکنولوژی آریان شیمی تصمیم به تولید نام تجاری "Callista"? 
ایده تولید محصولات آرایشی کالیستا دو سال پیش با هدف ایجاد یک برند با کیفیت بالا لوازم آرایشی ایرانی که مربوط به بهترین مارک های اروپایی است ، تشکیل شد. این جنبش ملی گام جدیدی در بهبود کیفیت محصولات محلی و بازارهای جهانی است.
 
آیا کالیستا کاملا براندی ایرانی است ؟  آیا کل فرایند تولید و بسته بندی توسط شرکت انجام می شود ؟ 
 
بله ، البته. نه تنها تمام مراحل تولید و بسته بندی ، بلکه توزیع جهانی محصولات کالیستا توسط ariane chemia tech.
 
چه در مورد مواد تشکیل دهنده Callista?
این مجموعه مواد اولیه برای محصولات کالیستا را از شرکت های معتبر اروپایی ، از جمله کورودا سوئیس و تک سبز فرانسوی فراهم می کند. رنگ لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده در این محصولات نیز از شمال اروپا و ایالات متحده آماده شده است. البته من به شما یادآوری می کنند که فرمولاسیون و فرمولاسیون محصولات به پایان رسید با هدایت متخصصان آزمایشگاه مدرن و مجهز تولید تحقیقات شرکت آریان chemia تک انجام است که به جرات می توان گفت که پیشرفته ترین آزمایشگاه آرایشی و بهداشتی موجود در خاورمیانه است.
 
 

 
در حال حاضر ، سوال مهم این است که کالیستا ، به عنوان نماینده ایران در بازار ، با رقابت با محصولات معروف خارجی مقابله می کند ؟ 
 
همانطور که می دانید ، در حال حاضر انواع مارک های از نقاط مختلف جهان وارد کشور و رقابت نزدیک و پایدار با یکدیگر. بنابراین ، برای اولین بار. با نام تجاری "Kalista" نیز به رقابت با آنها و ارائه حداکثر رضایت مصرف کننده از همان ابتدا با استفاده از بهترین و خالص ترین مواد اولیه با کیفیت و تازه و زیر بالاترین سطح استانداردهای بین المللی برای سنگ بنای فعالیت های کاربران. علاوه بر این استفاده از تحقیقات گسترده از بازار و بررسی ثابت مد و لوازم آرایشی و بهداشتی بازار به خصوص طراحی و رنگ بندی های موجود در محصولات پرتقاترین رنگ ممکن است به دیدار با خواسته و تامین سلیقه بانوان جوان ،  دسته نام تجاری درجه وارداتی نام تجاری "Callista" داده شده است.
 
آیا لوازم آرایشی و بهداشتی "Callista" از نظر قیمت ممکن است به رقابت با محصولات خارجی؟ 
 
با توجه به تولید محصولات از جمله در داخل کشور. هزینه های تولید به طور منظم در مقایسه با مارک های وارداتی کمتر, این امر می تواند به نام مقرون به صرفه, تری نیز در رقابت با آنها,.
 
دقیقا چه محصولات "کالیستا" وارد بازار شد ؟   و آیا شما یک طرح توسعه محصول یا نه ؟ 
 https://www.superdrug.com/Make-Up/Eye-Makeup/Mascara/c/pt_make_up_mascara
ورود این محصولات به بازار از ماه ژوئن شروع 1395 و در استان تهران و آذربایجان و خوزستان امروز آنها دسترسی به این محصولات ،  در تمام استان های کشور, ممکن است. در مورد توسعه سبد محصولات باید بگویم که برای ثابت طرح رنگ و انواع محصولات جدید "Callista" مطابق با الزامات مشتری و مطابق با مد بازار مستمر در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.
 
چه راهی برای پاسخ دادن به انتقاد ، نظرات و پیشنهادات مصرف کنندگان و طرفداران نام تجاری "Callista" گرفته شده است؟ 
ما افتخار می کنیم برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان از طریق کانال های مختلف و برای پاسخگویی به نیازهای خود را به طور دائم. با ما تماس بگیرید در وب سایت برند "کالیستا" و صدای گوشی مشتری به شماره 02123576576 اولین راه برای رسیدن به مصرف کنندگان عزیز به ما. در عین حال ، در کانال تلگرام این نام تجاری ، معرفی محصولات ، معرفی راهنمایی ، خواندن و لوازم آرایشی آموزنده به طور مداوم انجام می شود. تماس با ویدئوها و طیف گسترده ای از آموزش نیز کانال اختصاص داده شده به "کمر" کانال های پر بازدید از انتشار داده است که می تواند در زمینه محصولات و نحوه صحیح است ... بسیار مفید واقع می شود.

[ بازدید : 19 ]

[ چهارشنبه 13 مرداد 1400 ] 15:06 ] [ ismaeil sahab ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]