خرید و فروش انواع کیف وکفش

نور خورشید و آلودگی هوا

نور خورشید و آلودگی هوا و بیشتر واکنش های شیمیایی باعث تیرگی پوست می تواند باعث در علاوه بر این به افرادی که در تاریکی هستند بنابراین افرادی که پوست خود را دوباره روشن دیده بانی کرم های سفید می تواند پردازش.
اما بسیاری از مردم مسئول هزینه های گزاف از این کرم ها نیست و یا آنها اغلب نتایج مورد نظر خود را دست یابد.

 

در این بخش چند نسخه ی نمایشی از تهیه این کرم ها ما به شما تدریس خواهد شد البته لازم به ذکر است که اگر شما می خواهید این است که کاملا باید اثر با توجه به نسخه دقیق و کامل زیر کار.

 

کرم سفید کننده پوست با پاپایا و عسل

نیم لیوان پاپایا تازه و یک قاشق چای خوری عسل.

 

نخست لهستانی پاپایا قطعه قطعه تا خمیر ضخیم به دست آمده است. سپس عسل را به آن اضافه کنید و هم بزنید و سپس این پیکربندی بر روی پوست خود را برای 20 دقیقه اعمال می شود. شستشو صورت خود را با آب گرم و دوباره با آب سرد و در نهایت با یک بالش خشک. تکرار این درمان هر شب قبل از خواب. این ماسک بسیار مناسب برای پوست چرب و طبیعی است.


احتیاط: پاپایا موجود در پاپایا ممکن است حساسیت در برخی از افراد شود. بنابراین ، اگر شما به پاپایا و محصولات آن حساسیت دارید ، از این درمان اجتناب کنید.

 

نحوه تهیه کرم سفید کننده پوست ، در خانه کرم سفید کننده پوست ، کرم سفید کننده خانگی را آماده کنید
کرم سفید خانگی

 

ماست و عسل طبیعی پوست سفید

نیم لیوان ماست ساده, عسل 1 قاشق چایخوری, آب لیمو, 2 قاشق غذاخوری.L. بادام خام 4 تکه (پودر بادام) سپس مقدار کمی از رنگ زرد در سوسیس کاملا با هم مخلوط و هر شب قبل از خواب این کرم را بر روی پوست تمیز و بدون آرایش و مو خود را در صبح و گرگ و میش .
خرید تخم مرغ تازه زیر قیمت بازار از snapmarket!

بدون نیاز به تزریق ، درد زانو خوب در خانه!!


 

آب لیمو و کرم سفید کننده آب گل رز

فنجان فنجان آب لیمو با قطره قطره از گل رز آب و پنبه توپ در تلفن همراه ، ایالات متحده آمریکا بر روی پوست شما و موهای شما و بعد از دقیقه دقیقه ، شستشو و انجام آن را هر روز.

 

آب لیمو و زردچوبه بهترین کرم سفید کننده صورت خانگی

10 قطره از آب لیمو و کمی پودر زردچوبه را با 2 قاشق چایخوری مخلوط آرد گندم تهیه کرم های سنگین و استفاده از هر شب بر روی پوست و مو و صبح روز بعد بشویید اگر پوست حساس شما باید آب لیمو از نسخه های حذف آب و به جای آن اضافه کنید.

 

کرم سفید کننده با پوست پرتقال خشک شده و ماست

آماده کردن برخی از پوست پرتقال و یک قاشق غذاخوری ماست.
رنگ مو ، بهترین رنگ مو ، رنگ مو بویل

 

ابتدا پوست پرتقال را در برابر خورشید برای 2 تا 3 روز خشک کنید. وقتی که من تا حدودی شکننده هستم ، آن را بریزید ، و سپس یک قاشق غذاخوری این پودر را به شیر اضافه کنید تا خمیر صاف شود. سپس آن را بر روی پوست اعمال کنید و سپس بعد از 15 تا 20 دقیقه با آب گرم شستشو دهید ، هر شب قبل از خواب این درمان را تکرار کنید. این ماسک برای تمام انواع پوست مناسب است.
 

نحوه تهیه کرم سفید کننده پوست ، در خانه کرم سفید کننده پوست ، کرم سفید کننده خانگی را آماده کنید
یاد بگیرید که کرم سفید کننده پوست را در خانه بسازید

 
پیشنهاد ویژه
ارتفاع afzabsh, کار, افزایش قد, کوتاه qdefzaish ارتفاع 10santt بدون bazgeshtkharaid طناب, فروش طناب خرید و فروش tetherland امنیت معاملات است که تضمین mekandafzabsh ارتفاع, کار در ارتفاع, افزایش, کوتاه hadderman اختلالات حرکتی bashioh طب مدرن

مخلوط آب لیمو و ماست با هم.

یک قاشق غذاخوری (15 میلی لیتر) آب لیمو و 1 فنجان (250 گرم) ماست آلی را بدون شکر در یک کاسه کوچک بریزید. هم بزنید آنها را با هم به طوری که آنها به خوبی با هم مخلوط.

 

استفاده از آب لیمو تازه فشرده برای یک نتیجه بهتر.

آب لیمو حاوی ویتامین C است ، این ویتامین به کاهش فعالیت سلول ها برای تولید ملانین در پوست کمک می کند.

ماست حاوی اسید لاکتیک است که پوست مرده را از بین می برد و پوست را سفید می کند.

 

ماسک سفید کننده پوست با شیر ، آب لیمو و عسل:

آب لیمو غنی از ویتامین C است که دارای خاصیت فوق العاده ای در یک سبک کننده پوست است که به علت کاهش تولید ملانین است.

 

1 قاشق غذاخوری شیر 1 قاشق غذاخوری آب لیمو 1 قاشق چای خوری عسل برای آماده سازی. تمام مواد را در یک کاسه ترکیب کنید و سپس صورت خود را تمیز کنید ، این خمیر را روی پوست خود قرار دهید و بعد از 20 دقیقه با آب گرم بشویید. برای بهترین نتایج ، هر شب این درمان را تکرار کنید. این ماسک برای تمام انواع پوست مناسب است.

 

هشدار: اگر شما احساس می کنید هر گونه سوختگی یا آلرژی در پوست شما ، با توجه به اسیدیته آب لیمو ، بلافاصله تعداد یخ به این محل اعمال می شود.

[ بازدید : 41 ]

[ يکشنبه 24 مرداد 1400 ] 18:01 ] [ ismaeil sahab ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]