خرید و فروش انواع کیف وکفش

بدانید چین و چروک و ضد چین و چروک?

چین و چروک چین و چروک

روند پیری پوست به صورت ژنتیکی برنامه ریزی شده و در شکل غیر قابل مشاهده از 25 به 30 سال آغاز می شود.

بازسازی سلول را کند می کند ، پوست از دست می دهد خاصیت ارتجاعی و استحکام آن ، چین و چروک به نظر می رسد. بین چشم ها و لب ها مناطقی هستند که بیشتر از بقیه نقاط چروکیده می شوند.اما علاوه بر این عوامل ژنتیکی عناصر خارجی نیز در ایجاد چین و چروک بر روی پوست نقش دارند.

https://elanza.com/product/LNZ-P-6534/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B6%D8%AF-%DA%86%D8%B1%D9%88%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-aqua-lift-%D8%AD%D8%AC%D9%85-50-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

 


 


دشمنان پوست


 


روند پیری پوست با سیگار کشیدن ، قرار گرفتن در معرض نور خورشید ، سرد ، باد و خشکی شتاب می گیرد. برخی از این عوامل عامل تولید رادیکال های آزاد هستند. رادیکال های آزاد مولکول های زباله هستند که با سیستم متابولیک سلولی دخالت می کنند و باعث پیری زودرس پوست می شوند.


تغییرات هورمونی پس از یائسگی نیز بر پوست زنان تاثیر می گذارد. در واقع ، در زمان یائسگی ، با کاهش شدید هورمون های زنانه ، پوست نازک می شود و به خشک شدن می رود.


 


 


کنشهای اصلی


 


پاک کردن آرایش ، اکسیژن و مرطوب کننده (آبیاری) پوست ، محافظت در برابر خورشید ، اقدامات ضروری برای تمام سنین است. بهترین پیشگیری موثر است مراقبت از پوست در برابر امواج ماوراء بنفش (با در سایه و استفاده دائمی از کرم های محافظ).


 


 


نکته مهم دیگر: سیگار نکشید!

https://www.sephora.com/shop/anti-aging-skin-care

 


توصیه می شود که 30 سال سن ، برای پیشگیری از چین و چروک ناشی از اطراف چشم ، به طور منظم از لایه مواد استفاده از بردار. به هر حال ، برای تغذیه در این منطقه می تواند یک کرم خاص به منطقه و مالش.

تخفیف ویژه برای خرید گوشت مرغ از snapmarket! فقط امروز


خرید لوازم التحریر تا 47% تخفیف در allyland! 


* از سن 35 سالگی ، شما می توانید شروع به مصرف کرم ضد چین و چروک و کرم شب.


 


* از 40 تا 50 سال ، شما باید اثرات تغییرات هورمونی را با تغذیه پوست و واکنش های مجدد چربی کاهش دهید.


 


* تغذیه متعادل غنی از ویتامین ها ، ریز مغذی ها و برخی از اسیدهای چرب (امگا 3 و امگا 6) نیز برای زیبایی پوست توصیه می شود.


 


 


مواد ضد چین و چروک


 


مولکول های بسیاری در کرم های لوازم آرایشی و بهداشتی است که اثرات مختلف وجود دارد. اسیدهای میوه و AHAs به عنوان لایه برداری عمل می کنند ، این اثر پوست را روشن می کند. البته ، باید با احتیاط استفاده شود ، زیرا در عین حال ممکن است سرعت طبیعی نازک شدن پوست را افزایش دهد.


 


آنتی اکسیدان ها (به ویژه ویتامین E ، C و بتا کاروتن) با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند و وضعیت سطح پوست را بهبود می بخشد.


 


رتینول مشتق شده از ویتامین A ، ترویج بازسازی سلول و چین و چروک خوب را کاهش می دهد; بنابراین ، رتینول نیز برای پیشگیری می تواند مفید باشد.


 

پیشنهاد ویژه

 تصفیه آب radگster noinmervi و نقد و بررسی abafzabsh ارتفاع, درمان, دستگاه, کار, افزایش قد, کوتاه qadafzaish ارتفاع 10santt بدون bazگashtkla e hoshmandkahesh مصرف سوخت در ترافیک * هوشمند کلاچ


با این حال ، توصیه می شود که پوست خود را با مقدار زیادی از مواد مختلف درمان نکنید.


 


 


طب زیبایی


 


برخی از روش های پزشکی لوازم آرایشی و بهداشتی می تواند از بین بردن چین و چروک است که دیگر قابل قبول است... امروزه روش ها و محصولات مورد استفاده بهتر و بهتر شده اند. راه حل های مختلف برای از بین بردن چین و چروک ، بسته به محل و نوع آنها پیشنهاد شده است.


 


اول ، مهمترین روش بازدید از متخصص زیبایی یا متخصص پوست است.


 


 


روش بسته بندی از طریق تزریق:


 


به این ترتیب ، همانطور که از نامش بر می آید ، آنها ناحیه پوست حاوی چین و چروک را پر می کنند. مواد مورد استفاده در این تزریق باید محلول باشند؛


 


این اثر بیشتر یا کمتر سخت شدن دارد. تزریق با کمک یک سوزن خوب در داخل چین و چروک ، در غشای میانی پوست انجام می شود. این روش می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پر کردن لبخند خط شیار. امروزه بسیاری از اسید هیالورونیک برای این تزریق به ویژه برای چین و چروک در اطراف دهان استفاده می شود.


 


بوتاکس عملکرد عضلات مسئول بیان ایالات در هدایت عصب را مهار می کند. این ماده مخصوصا برای چین و چروک افقی پیشانی و چین و چروک بین ابروها مفید است.


 


راه دیگر در طب زیبایی شناسی این است که کاهش چین و چروک: ویژه لایه برداری به خصوص برای برخی از چین و چروک و خطوط.

[ بازدید : 41 ]

[ سه شنبه 16 شهريور 1400 ] 16:39 ] [ ismaeil sahab ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]