خرید و فروش انواع کیف وکفش

خواص عالی و مزایای ژل آلوئه ورا

قبل از تعمیر ژل آلوئه ورا خود را ، شما نیاز به نگه داشتن ساقه آلوئه ورا در آب ، این آلوئه ورا را آزاد کند. این ماده می تواند سمی باشد . با توجه به مزایای گوناگون این گیاه ، ژل های صنعتی alorah یکی از با ارزش ترین مواد برای لوازم جانبی ، آرایش ، می باشد.، اموال جمع ، فروش ، و غیره عوامل ضد باکتری ، مرطوب زمانی که بر روی پوست ، قرار داده می شود ، و غیره بنابراین افزایش روند ترمیم صورت برای حفظ پوست جوان عاری از لکه خواهد بود.

https://elanza.com/product/LNZP-60ebebfd713e8/%DA%98%D9%84-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-dry-relief-%D9%88%D8%B2%D9%86-150-%DA%AF%D8%B1%D9%85

آلوئه ورا نیز یکی از بهترین روغن های طبیعی پوست و ترمیم زخم توسعه دهنده و در همان زمان است. این بهترین درمان آفتاب سوختگی و سایر آسیب های پوستی است که این زخم های پوستی را ایجاد می کند می تواند نشانه های نارسایی زودرس پوست باشد.


بخش عمده ای از آلوئه ورا آب ساخته شده است; به عنوان به خوبی به عنوان یک مقدار زیادی از ویتامین های A, C و E است که آنتی اکسیدان ها و جلوگیری از آسیب آنتی اکسیدان.


خواص ژل آلوئه ورا


ژل آلوئه ورا منبع غنی از ویتامین های A ، E و C است 

این عوامل همراه با دلایل متعدد دیگر آلوئه ورا به هسته جوهر و زیرساخت هزاران آرایشی و بهداشتی و دارویی در بازار درمان شده در بازار و برخورد با آن به روند و اهداف پوست استفاده می شود و این سیستم ممکن است به تشویق بیش از بهترین استفاده از 100drsdi از حالت طبیعی آن است که چرا ما باید

https://www.laline.com/products/m75001052499

چگونه ژل آلوئه طبیعی را در خانه بسازیم


چگونه برای آماده سازی آلوئه ورا یک چاقو نیست . Aa ورا, آماده به سادگی, و مهم traincke بسیار قابل استفاده و مفید. شما همچنین می توانید آن را به محصولات تبلیغاتی, خرید , اما بهتر است برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از استفاده از مواد نگه داشتن یک ترکیب شیمیایی دارنده به طور طبیعی آماده می شود.


مواد تشکیل دهنده

3 آلوئه ورا

یک قاشق غذاخوری آب لیمو

یک قاشق غذاخوری روغن جوانه گندم


آماده سازی

اول ، گیاه را به مدت پنج روز قبل از آماده سازی ژل آبیاری کنید ؛ با این کارت می توانید برداشت آلوئه ورا را به بهترین شکل ممکن تضمین کنید. پس از زمان توصیه می شود ، سه ساقه آلوئه ورا و عصاره ژل به همان اندازه که شما از آن نیاز دارید.


خواص ژل آلوئه ورا


ژل آلوئه ورا از آسیب پوستی ناشی از آنتی اکسیدان ها جلوگیری می کند


وقتی که آماده است, ما آن را در یک کاسه برای قرار 24 ساعت ها. تغییر آب هر 3 یا 4 ساعت و طبخ هر تنه مواد آلوین ، که می تواند بیش از حد سمی نامیده می شود.


پس از 24 ساعت ، آلوئه ورا را از آب خارج کنید و ساقه مغز را استخراج کنید. سپس به تهیه ژله ادامه دهید. استفاده از چاقو برای برش ساقه و سپس استفاده از کفگیر یا کفگیر برای حذف ژل و آن را در ظرف بریزید. آب لیمو و روغن جوانه گندم است که اضافه شده است به منظور افزایش ویژگی های با دوام آلوئه ورا که همچنین شامل ویتامین ها.


هنگامی که همه چیز در کاسه آماده است ، آن را با هم مخلوط کنید تا آن را به یک کرم سفید ضخیم تغییر شکل دهید. شما می توانید یک مخلوط کن استفاده کنید. در پایان ، توت های بلند مدت در یک فنجان بسته استفاده می شود و در یخچال نگهداری می شوند.


می توان آن را به هر دلیلی استفاده می شود. فقط همان مقدار از آن شما بر روی پوست نیاز دارید و گسترش در قطعات لازم اعمال می شود. مصرف آن سه بار در هفته باعث می شود شما متوجه نتایج شگفت انگیز آن.


چگونه می توانم از ژل آلوئه ورا استفاده کنم ؟  

بزرگترین مزیت این محصول طبیعی است که ممکن است به دلایل مختلف برای مراقبت از پوست در طول روز را با استفاده از اموال برای تقویت مرز با واحد منحصر به فرد ایجاد اثرات منفی بر روی پوست ندارد.


پرورش گیاه کاکتوس 


ژل پرورش گیاهی آگاو


می توان در موارد زیر استفاده کرد 


پاک کننده و مرطوب کننده 

جوانسازی پوست پر کردن منافذ پوست

جلوگیری از آکنه از ایجاد

سرکوب تحریک و التهاب لکه ها 

کاهش زخم و جوش

پیشگیری از دانه های سرسیاه 

چرک و کاهش اثرات نور مضر خورشید 

تسکین سوزش

پیشگیری و کاهش علائم

خارش و لایه برداری ناشی از پوست چرب 

پسوریازیس

جلوگیری از پیری زودرس 

پوست تنگ 

کاهش باکتری ها

نشانه های کم آبی بدن

ترک پاشنه


همانطور که می بینید ، ساخت آلوئه طبیعی خارج دشوار نیست و پوست می تواند بسیار مفید باشد.


در حال حاضر شما یک دستور برای آماده سازی و استفاده از عناصر مختلف آلوئه ورا در حال حاضر شما می توانید او را به عنوان بهترین دوست خود را زیبا ، پوست تابشی را انتخاب نمایید.

[ بازدید : 47 ]

[ دوشنبه 22 شهريور 1400 ] 13:59 ] [ ismaeil sahab ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]