خرید و فروش انواع کیف وکفش

شستشوی واژن جهت حفظ بهداشت و پیشگیری از بیماریها

مهبل (واژن) یک بخش حساس از بدن نیاز به مراقبت روزانه به تمیز و سالم باقی بماند . واژن خود را می توان تمیز کرد و نیازی به شستن آن نیست ... با این حال ، بخش بیرونی ارگان اجرایی و ناحیه اطراف مقعد را در جلوگیری از وقوع عفونت های مختلف شستشو دهید و اهمیت زیادی را به دنبال داشته باشید .

https://elanza.com/product/LNZP-60ebebfd713e8/%DA%98%D9%84-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-dry-relief-%D9%88%D8%B2%D9%86-150-%DA%AF%D8%B1%D9%85

شستشو روزانه برای حفظ مناطق اطراف واژن تمیز. شما همچنین می توانید تمیز نگه داشتن شما پس از شستشو با ایجاد عادات سالم کافی مانند استفاده از لباس زیر پنبه و خشک کردن خارج از مهبل (واژن) خود را کمک کند. در این بخش از سلامت رطوبت به ارائه روش های صحیح شستشو واژن را بی درنگ .


روش 1: روال شستشوی روزانه را دنبال کنید

1. انجام فعالیت های روزمره برای عرق کردن در ناحیه تناسلی و ایجاد یک محیط مناسب برای رشد باکتری ها. شستن این مناطق روزانه برای جلوگیری از عفونت های واژن و یا باعث بو. اگر شما یک پریودنتیست هستید ، بهتر است مناطق اطراف واژن را بیش از یک بار در طول چرخه قاعدگی شستشو دهید .


2. برای شستن مناطق اطراف مهبل (واژن) از آب گرم و صابون معمولی بدون استفاده از عطر به دلیل فانتزی صابون حل تحریک ناحیه واژن و تعادل Ph برای برآورد زمان این افزایش احتمال عفونت و مهبل (واژن) خواهد بود .


البته لازم به ذکر است که استفاده از صابون معطر در برخی از افراد باعث مشکل خواهد شد اما اگر شما مستعد ابتلا به عفونت و سوزش شما می توانید سعی کنید از صابون عادی بدون استفاده از عطر است . برای شستن منطقه مورد نظر ، از دست خود یا یک دستگاه نرم و ملایم استفاده کنید که از کیسه های خشن خشن ، ناحیه واژن را تحریک می کند .


واژن با صابون


3. در طول شستشو ، لبه های ناحیه واژن بیرونی شما باز است و در داخل آن قرار دارد و مناطق اطراف آن برای شستشو مناسب هستند و سعی می کنند منطقه واژن را شستشو دهند. این صابون استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث خشک شدن و تحریک انتهای داخلی آن و آونتان شود.

https://www.laline.com/products/m75001052499

4. پس از اتمام شستن ناحیه واژن ، به سمت کف لگن (ناحیه بین واژن و مقعد) حرکت کنید و سپس مقعد و ناحیه بین باسن را بشویید . همیشه شروع به شستن این مناطق ، شروع از واژن و رفتن به منطقه مقعد به طوری که میکروب ها از منطقه مقعد به مناطق واژن حرکت نمی کند. شستن بدن از پشت به جلو می تواند خطر ابتلا به عفونت های واژن یا عفونت های دستگاه ادراری را افزایش دهد .


5. پس از شستن اندام تناسلی و غیره این مناطق کل به طور کامل با آب گرم شستشو و مطمئن شوید که هر گونه صابون و مواد شوینده از این تعداد آنها را تعمیر. در غیر این صورت احتمال سوزش و خشک شدن این مناطق وجود خواهد داشت .


در مورد دستی اما این نرم افزار از بیش از حجم آب در داخل مهبل خود را رد نمی کند زیرا آب اضافی وارد منطقه باعث سوزش و تعادل pH آن و باکتری های مضر را به این کشورها خواهد شد .


6. پس از اتمام کل شستن منطقه tansai خود را با نرم و حوله تمیز خشک برای استفاده و ایجاد بسیاری مالش در این مناطق برای جلوگیری از به عنوان این ممکن است باعث سوزش منطقه و inaltan بود . ناحیه کشاله ران و بین باسن خشک نیز به آرامی با استفاده از یک حوله نرم .


حوله نرم و تمیز


7. از استفاده از دستمال مرطوب معطر و اسپری های دئودورانت برای احیای اندام تناسلی خودداری کنید . اگر چه این محصولات ادعا می کنند برای افزایش بهداشت و سلامت واژن منطقه و جلوگیری از تجمع بوی ناخوشایند در بازار به فروش برسد اما با استفاده از این محصولات ممکن است باعث سوزش و از دست رفتن باکتری های مفید واژن منطقه و در نهایت باعث عفونت در آن است .


بنابراین ، اگر شما یک پزشک را برای استفاده از این محصولات تجویز نکنید ، به شدت از استفاده از آنها خودداری کنید . همچنین لازم به ذکر است که استفاده از روغن های ضروری در مناطق واژن احتمال تحریک و عفونت در منطقه را افزایش می دهد .


روش 2: برای حفظ سلامت ناحیه واژن

1. استفاده از لباس های ساخته شده از مواد مصنوعی مانند پلاستیک و پلی استر و افزایش رطوبت و گرما در ناحیه کشاله ران جدید مهبل (واژن) و محیط مناسب برای حضور باکتری قارچی و مضر در این مناطق خواهد بود .


برای جلوگیری از این, استفاده از پنبه لباس زیر نفوذ جریان هوا به شما و سعی کنید به جای لباس زیر خود را هر روز .


از پوشیدن لباسهای کوتاه و سفت فاق شلوار به دلیل این نوع به عنوان آن را افزایش گرما و رطوبت در واژن و تحریک آن ممکن خواهد بود و در شب هنگامی که شما خواب. لباس زیر ، لباس و در صورت لزوم ، از استفاده آماده به پوشیدن.


2. پس از اتمام شستن اندام تناسلی خشک خود را از جلو به عقب. این امر از انتقال باکتری ها از ناحیه مقعد به ناحیه اینالتان جلوگیری می کند و مستعد ابتلا به عفونت می شود و عفونت های واژن و ادراری جلوگیری می کند .


همچنین از استفاده از کاغذ توالت معطر و رنگی حاضر به دیدن این دلیل بهداشتی مواد باعث سوزش و تورم حساس واژن آسپرین شما همیشه ساده ترین نوع کاغذ توالت برای خشک کردن ناحیه تناسلی خود را انتخاب کنید .


کاغذ توالت


3. قبل از استفاده موارد زیر را به تازگی خریداری شده مطمئن شوید که برای شستن زیرا ممکن است باکتری ها و مواد شیمیایی مورد استفاده در تولید آن است. در داخل این لباس وجود دارد . استفاده از محصولات طبیعی ملایم برای شستن لباس زیر و شستن بیش از 1 بار در صورت لزوم .


4. پس از اتمام شنا و یا فعالیت های ورزشی, و غیره. به سرعت لباس زیر, مرطوب تن خود را ممکن است به شکل دراورده شده, تمیز, لباس تن دیگر به دلیل لباس های خیس و عرق ممکن است باعث رشد باکتری های مضر و قارچی در ناحیه واژن نیز خواهد بود بهتر است که پس از اتمام تمرینات خود را دارند. استحمام عرق, و غیره. نسل کلر از شهر تن به.


5. جایگزین نوار بهداشتی به طور منظم در طول قاعدگی به دلیل بیش از 8 ساعت استفاده از نوار بهداشتی احتمال عفونت های مهلک واژن را افزایش می دهد .


حتی اگر شما از بسیاری از خونریزی در طول دوره قاعدگی رنج می برند بهترین زمان برای استفاده از نوار بهداشتی 3 تا 4 ساعت است . از نوارهای بهداشتی مشبک با درزهای پلاستیکی معطر خودداری کنید و در صورت امکان از محصولات پنبه بهداشتی 100 ٪ استفاده کنید .


بهداشت نورا


6. استفاده از کاندوم در هنگام رابطه جنسی می تواند خطر ابتلا به عفونت های مقاربتی ، باکتریایی و ادراری را کاهش دهد . انواع کاندوم آلت تناسلی مرد و زن در بازار موجود است که می توانید برای حفظ سلامت اندام تناسلی خود استفاده کنید .


همچنین در بخش بهداشت و درمان مرطوب لازم به ذکر است که حتما پس از اتمام رابطه جنسی ادرار و استحمام شما که این امر به نابودی باکتری ها و مخمر مضر که باعث عفونت و جلوگیری از بارداری اگر شما استفاده از روش های دیگر برای جلوگیری از بارداری کمک خواهد کرد .


7. ترشحات واژن تا حد زیادی طبیعی است ، با این حال ، احساس رایگان برای کاهش زمان تخلیه. وان حمام خود را از آب و 4-5 قاشق غذاخوری جوش شیرین حدود 58 تا 72 گرمایش وان را حل کند . نشستن 1 تا 3 بار در روز در داخل ترکیب ، که همچنین به کاهش تحریک ، خارش و عفونت های واژن کمک می کند .


8. اگر شما هر یک از علائم زیر, دکتر خود را برای آزمون های لازم را ببینید :


درد تناسلی در هنگام ادرار یا هنگام رابطه جنسی

حضور زخم یا تاول در دستگاه تناسلی

کمپرسی زرد خاکستری سبز یا سفید و ضخیم

خارش واژن مداوم

خونریزی غیر معمول و غیر منطقی در ناحیه واژن

[ بازدید : 43 ]

[ دوشنبه 22 شهريور 1400 ] 14:09 ] [ ismaeil sahab ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]